Zaoszczędź kupując maszynę bez pośredników
Branżowe rozwiązania leasingowe
Doświadczenie w finansowaniu maszyn z zagranicy

O naszej firmie

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy zespołem dynamicznych, otwartych i doświadczonych doradców finansowych. Działamy na rynku od 2005 roku, mamy w swojej ofercie produkty kilku banków i instytucji finansowych,  wiedza którą posiadamy, pozwala nam na wybór odpowiedniego rozwiązania dla klientów zainteresowanych leasingiem maszyn od zagranicznych dostawców.

 

W czym możemy Ci pomóc?

 

Specjalizujemy się w finansowaniu maszyn z zagranicy –  jeżeli jesteś zainteresowany leasingiem maszyn i urządzeń z zagranicy z pominięciem pośredników z Polski, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy udokumentowane doświadczenie przy obsłudze transakcji z zagranicznymi dostawcami.

 

Co nas wyróżnia?

 

W odróżnieniu od konkurencji nie oferujemy sprowadzenia maszyny przez pośredników, lub leasingu zwrotnego. Realizujemy transakcje w których płatność za przedmiot leasingu dokonywana jest bezpośrednio na konto zagranicznego dostawcy. Pomagamy klientom w rozmowach handlowych – negocjacjach cenowych z zagranicznym dostawcą, większość formalności związanych z importem jest po naszej stronie.  Jeżeli znaleźli Państwo maszynę za granicą i chcecie sfinansować je bez ponoszenia kosztów pośredników z Polski – zapraszamy do współpracy. Nasza oferta dotyczy dowolnej maszyny począwszy od maszyn budowlanych, poprzez maszyny leśne, maszyny rolnicze, obrabiarki i centra obróbcze, po skomplikowane linie technologiczne – od maszyn seryjnych po jednostkowe.

Leasingmaszynzzagranicy.pl

od lat zajmuje się leasingiem maszyn od dostawców spoza Polski. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt transakcji leasingu maszyn budowlanych, leśnych, rolniczych, obrabiarek i linii technologicznych z zagranicy. Podczas długoletniej pray nawiązaliśmy współpracę z największymi europejskimi dostawcami.

Posiadamy najlepsze oferty maszyn

używanych z zagranicy ze specjalnym rabatem dla naszych klientów. Ułatwiamy znalezienie maszyn u sprawdzonych dealerów oraz załatwiamy wszelkie formalności związane ich nabyciem. Doświadczenie w transakacjach leasingu z zagranicy pozwala nam na szybkie załatwienie wszelkich formalności

Jeżeli znaleźli Państwo maszynę za granicą

i chcecie sfinansować ją bez ponoszenia kosztów pośrednikówz Polski – zapraszamy do współpracy. Sfinansujemy dowolną maszynę, od maszyny budowlanej, poprzez maszynę leśną, maszynę rolniczą, obrabiarkę, po linię technologiczną

Skontaktuj się z nami: +48 507 105 133 / biuro@nulllease24.pl